Blog > Solbet Smart – prace wykończeniowe szybko i wygodnie…

13 września 2013

Solbet Smart – prace wykończeniowe szybko i wygodnie…

Niezależnie od tego czy jesteś majsterkowiczem, planującym samodzielne wykonanie prac wykończeniowych, czy też profesjonalnym wykonawcą, nowa propozycja firmy Solbet na pewno przypadnie ci do gustu.

Solbet Smart - prace wykończeniowe szybko i wygodnie - ghb.pl - materiały budowlaneSolbet Smart to system szybkiej zabudowy obejmujący poręczne pakiety płytek z betonu komórkowego oraz kleju do ich łączenia. Klej ma postać pianki i sprzedawany jest w wersji dla majsterkowiczów (klej z wężykiem 9.0)oraz wersji dla profesjonalistów (klej pistoletowy 9.1).

Nie ma sensu rozpisywać się nad zaletami nowego rozwiązania Solbet. To jak szybko i wygodnie pracuje się z Solbet Smart najlepiej obrazują zamieszczone poniżej filmy (playlista zawiera 8 filmów nt Solbet Smart).

Solbet Smart jest oczywiście dostępny w hurtowniach budowlanych sieci GHB w całej Polsce. Znajdź najbliższy skład GHB i skontaktuj się z nami. Możesz również dodać zapytanie ofertowe, na które mailowo lub telefonicznie odpowiedzą składy budowlane GHB z Twojego województwa.Facebook