Blog > Garść informacji o hurtowni budowlanej MAGBUD w Darłowie

17 listopada 2014

Garść informacji o hurtowni budowlanej MAGBUD w Darłowie

Mieszkańców Królewskiego Miasta Darłowa i okolic, którzy poszukują dobrych materiałów budowlanych w przyzwoitej cenie zapraszamy do Firmy Handlowej „MAGBUD” Magdalena Sobotka. Hurtownia MAGBUD to doskonały wybór dla osób oczekujących szybkiej i kompetentnej obsługi. Poniżej krótki opis działalności firmy, przygotowany przez Pana Edwarda Sobotkę, który wraz z żoną Magdaleną prowadzi skład.

MAGBUD swoją działalność rozpoczął w 2000 roku w Darłowie.

Darłowo oprócz tego, że jest piękną miejscowością nadmorską (kąpielisko Darłówko jest jednym z najpopularniejszych miejsc tego typu w Polsce) to posiada miano miasta królewskiego, ze względu na fakt, iż urodził się tu Eryk I Pomorski – późniejszy król Danii, Szwecji i Norwegii (zjednoczonych za jego sprawą unią personalną – Unią Kalmarską). Miasto ma więc średniowieczny rodowód (ponad 700 lat praw miejskich).

Jako hurtownia początkowo zajmowaliśmy się głównie sprzedażą ściennych materiałów budowlanych, cementu, wapna oraz zapraw i klejów murarskich. Stopniowo zaczęliśmy zwiększać powierzchnię placowo-magazynowo-sklepową oraz poszerzać asortyment, aby w sposób możliwie pełny odpowiadać na zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów.

Obecnie posiadamy w swojej ofercie bogaty asortyment materiałów budowlanych, m.in.: stal zbrojeniową, ceramikę budowlaną, beton komórkowy, bloczki betonowe, materiały izolacyjne i dociepleniowe, systemy stropowe, systemy kominowe, zaprawy i kleje, materiały wykończeniowe, narzędzia budowlane i wiele innych produktów renomowanych firm. Wykaz oferowanych produktów to już ponad 2,5 tys. pozycji. Naszymi podstawowymi klientami są zarówno firmy budowlane jak i klienci indywidualni. Oferujemy szybkie terminy realizacji zamówień, i co ważne, korzystne terminy płatności. Ponadto służymy radą w kwestii doboru materiałów budowlanych i technologii wykończeniowych, dbając aby proponowane rozwiązania były najlepiej dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

W tym roku zaopatrzyliśmy się w mieszalnik farb i tynków firmy HENKEL (CERESIT). Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 3 osoby

 

Może Cię zainteresować:
ZOBACZ PROFIL I OFERTY HURTOWNI MAGBUD
POZNAJCIE EKIPĘ Z HURTOWNI MAGBUD W DARŁOWIEFacebook