Blog > Gładź szpachlowa GHB – KMK 200 – wydajnie i niedrogo

14 marca 2013

Gładź szpachlowa GHB – KMK 200 – wydajnie i niedrogo

Przed malowaniem ścian nie obejdzie się bez położenia gładzi. Jeżeli szukasz wydajnego produktu w dobrej cenie, koniecznie zapoznaj się z propozycją firmy KMK Gips, gładzią szpachlową KMK 200.

Gładź stosowana jest jako warstwa wierzchnia, przeznaczona do szlifowania, a następnie pod malowanie. Skład wyrobu to mieszanka drobnomielnego gipsu, białej mączki i komponentów modyfikujących.

Gładź szpachlowa GHB - KMK 200 - Hurtownie BudowlaneKMK 200 może być nakładana na rozmaite powierzchnie: cementowo-wapienne, gipsowe, betonowe i z płyt g-k. Produkt świetnie sprawdza się również podczas ostatecznego wykańczania, łączenia płyt g-k i wykonywania ostatecznych zaprawek wewnątrz budynków.

Po rozrobieniu gładzi z wodą, musimy ją zużyć w czasie nie dłuższym niż 90minut. Zaleca się nakładanie warstwy o grubości między 1 a 2mm.

Na rynku dostępne są opakowania 20kg, 5kg i 2kg. Oczywiście gładź szpachlową KMK 200  kupisz w hurtowniach budowlanych sieci GHB. Sprawdź gdzie mieści się najbliższy skład i skontaktuj się z nami.

 Facebook